10 najlepších hotelov v Grécku. Ako v nich získať zľavu?

Jednou z najobľúbenejších dovolenkárskych destinácií je bezpochyby Grécko. Rodisko olympiády, filozofie či divadla roky láka na svoje pobrežie a ostrovy tisícky slovenských turistov. Pozrite si s nami 10 najlepších hotelov v Grécku a zistite ako v nich získať čo najväčšiu zľavu.

Top 10 hotelov
Rezervovať si najkrajší hotel nemusí nevyhnutne znamenať, že za izbu zaplatíte celú výplatu. Prinášame vám tipy na perfektné ubytovanie za super ceny na gréckej pevnine aj ostrovoch. Vaša dovolenka v Grécku bude nezabudnuteľnou a navyše ušetríte.

1. Athens Tiare Hotel
Krásny hotel v centre Atén. Ideálny pre turistov, ktorí si chcú prezrieť historické pamiatky v hlavnom meste Grécka. Hotel má na portáli Booking.com samé pozitívne ohlasy a dostupný je za slušnú cenu.

2. Efchi 1904
Útulný hotel na obľúbenom ostrove Rhodos. Je vzdialený 1 km od pláže, 1 km od centra mesta a len 14 km od letiska. Je mimoriadne obľúbený najmä medzi pármi, ale v hoteli sa bude páčiť aj rodinám s deťmi.

3. Irida
Najromantickejší ostrov Santorini je snom mnohých cestovateľov. Čarovný hotel Irida leží na najvyššom bode ostrova, takže poskytuje čarovné panoramatické výhľady, ktoré môžete pozorovať z bazéna.

4. Mykonos Ammon Hotel
Ostrov Mykonos je niečo ako grécka Ibiza. Je to ostrov, kde sa nudiť rozhodne nebudete. Exkluzívny Mykonos Ammos Hotel sa nachádza na pláži, je veľmi pekný a na terase vás bude čakať vírivka, z ktorej môžete večer nerušene pozorovať hviezdy.

5. Cabo Verde Hotel
Hotel sa nachádza na pobreži Peloponézskeho polostrova v zálive Mati. Je kúsok od prístavu, letiska, nachádza sa na pláži a je vhodný pre rodiny s deťmi, ale aj pre páry. K dispozícii vám sú bazény, wellness a skvelé jedlo podávané počas celého dňa. Za skvélu cenu ho rezervujete na Hotels.com.

6. Emerald Villas
Vilový komplex sa nachádza na pobreží ostrova Zakyntos. K dispozícii sú rôzne druhy izieb od štandardných až po apartmány so súkromnými bazénmi. Z viliek je dokonalý výhľad na azúrové more, údajne najkrajšie v celom Grécku a na slávne Modré jaskyne.

7. Smaragdi Boutique Hotel
Hotel sa nachádza na najväčšom gréckom ostrove Kréta. Je situovaný minútu chôdze od pláže a zároveň je v centre mesta. Je to malý dizajnový hotel vhodný skôr pre dovolenkárov, ktorí potrebujú aj počas dovolenky ruch mesta.

8. San Nicolas Resort Hotel
Kaskádový hotel na ostrove Lefkada je rajom oddychu. Je obklopený lesom a morom. Ležať môžete pri bazéne, na móle pri mori alebo sa pár minút prejsť a užiť si pohodu na najbližšej pláži. Ideálna voľba na maximálny relax.

9. Alexandra Golden Boutique Hotel
Hotel na ostrove Thassos je určený výhradne pre dospelých. Nachádza sa na známej Golden beach. Okrem toho sú vám k dispozícii 2 vonkajšie bazény, plávajúce ležadlá, wellness či posilňovňa. Nieto divu, že na hotel sú same pozitívne ohlasy.

10. Delfino Blue Boutique Hotel
Tento nádherný hotel nájdete na ostrove Korfu. Nachádza sa v pešej vzdialenosti od dvoch pláží a kúpat sa môžete aj v bazénoch. Využiť môžete miestnu reštauráciu a bary, kde vám naservírujú to najchutnejšie jedlo a osviežujúce drinky.

Ako si zarezervovať ubytovanie v Grécku a ušetriť?

Vedeli ste, že všetky hotely, ktoré sme vám predstavili, viete zabookovať za tie najnižšie ceny? Stačí rezervovať ubytovanie cez najobľúbenejší cashback portál Tipli a späť sa vám vrátia určité percentá z finálnej sumy za ubytovanie. Slovo cashback totiž znamená peniaze späť.

Ako to funguje? Ak si rezervujete ubytovanie v Grécku napríklad na Booking.com cez Tipli, späť dostanete až 4%. V praxi to vyzerá tak, že si rezervujete ubytovanie za 1000 eur, ale 40 eur sa vám vráti vďaka cashbacku späť. Nakupovať cez Tipli.sk sa oplatí.

Stačí zaregistrovať sa na Tipli a šetriť na ubytovaní môžete začať okamžite. Cestovanie nebolo nikdy výhodnejšie. Registrovaným členom sú navyše k dispozícii rôzne špeciálne zľavy, ktoré ešte zatraktívňujú nákupy. Nakupujte s rozumom, nakupujte cez Tipli.

Pridaj komentár